gimnastyka artystyczna Łódź gimnastyka artystyczna Wrocław gimnastyka artystyczna La Passione gimnastyka artystyczna La Passione - Amelia Niedbała gimnastyka artystyczna La Passione - Małgorzata Łuczak
 

Przydatne informacje

Pierwsze zajęcia GRATIS

Udział w pierwszych, próbnych zajęciach jest BEZPŁATNY!!! Kandydatka na Passionelkę powinna być ubrana w wygodny strój sportowy, tzn. koszulkę, getry i skarpetki, powinna także mieć wysoko upięte włosy (najlepiej w koka). Rodzic jest obecny na sali tylko podczas pierwszych zajęć. Po zakwalifikowaniu się na zajęcia do jednej z grup należy:
1. Pobrać i wypełnić Deklarację uczestnictwa w zajęciach (zapoznać się z Regulaminem zajęć) oraz dostarczyć dokument przed kolejnymi zajęciami.
2. Zakupić u nas jednolity zestaw gimnastyczny, zawierający w wersji podstawowej: body, spódniczkę, napalcówki, skakankę i zestaw do czesania koka. Strój jest jednocześnie strojem na pokazy i występy.

Starty w zawodach

Na każdy turniej startująca zawodniczka musi posiadać:
» pisemną zgodę Rodzica na udział Dziecka w zawodach (podpis na zbiorczym dokumencie),
» zaświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach (podpis na zbiorczym dokumencie),
» ubezpieczenie NNW na czas trwania zawodów (podpis na zbiorczym dokumencie),
» cekinowy kostium startowy,
» beżowe napalcówki.
Dojazd, wyżywienie i opłata startowa we własnym zakresie.

Rodzice Dziewczynek z kategorii startujących najwcześniej proszeni są o zabieranie z Łodzi trenera do hali zawodów. Natomiast Rodzice Dziewczynek startujących w ostatniej kategorii proszeni są o zabranie w drogę powrotną do Łodzi naszego trenera przygotowującego Dziewczynki do startów.

Do startu przygotowuje trener, a bezpośrednio po starcie opiekę nad zawodniczką przejmuje Rodzic i przygotowuje Dziecko (ubiera w strój cekinowy) do defilady końcowej (ogłoszenia wyników).

Zawodniczka powinna być w hali zawodów, gotowa do rozgrzewki (w stroju treningowym; body, getry, napalcówki) na godzinę przed planowanym rozpoczęciem startu jej kategorii wiekowej; uczesana w mocno wylakierowanego, wysoko upiętego koka i umalowana (delikatnie podkreślone oko w kącikach, kości policzkowe i usta).

Rozgrzewka w hali zawodów pod opieką trenera (Rodzice na trybunach) w napalcówkach, czarnym, passionelkowym body i czarnych getrach, jeśli bluza, to rozpinana i bez kaptura.
Strój cekinowy TYLKO na start i defiladę. Strój cekinowy zakładają Rodzice pod koniec kategorii poprzedzającej kategorię swojego Dziecka, aby na próbę planszy wejść już w pełnym stroju startowym.

Pod wypożyczony kostium cekinowy należy zakładać beżowe gimnastyczne majteczki (dostępne na: www.machiko.eu lub www.merino-sport.pl)

Stroje i przybory

Pierwszy zestaw gimnastyczny:
Grupa początkująca: body z haftem LA PASSIONE, tiulowa wiązana spódniczka, baletki lub napalcówki, skakanka, zestaw do czesania koka - 150zł
Grupy średnio zaawansowane: body z haftem LA PASSIONE, tiulowa wiązana spódniczka, baletki lub napalcówki, skakanka, obręcz, wstążka, pokrowiec, zestaw do czesania koka - 230zł
Grupy zaawansowane: body z haftem LA PASSIONE, tiulowa wiązana spódniczka, baletki lub napalcówki, skakanka, obręcz, wstążka, pokrowiec, poduszka do rozciągania, zestaw do czesania koka - 250zł
Stroje, przybory i akcesoria:
Body: czarna lycra z białym haftem logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - krótki rękaw - 45zł
Body: czarna lycra z białym nadrukiem gimnastyczki i logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - bez rękawków - 40zł
Spódniczka - czarna, tiulowa, wiązana - 35zł
Koszulka z dł. rękawem - czarna z gimnastyczką i logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - 50zł
Baletki - 40zł
Napalcówki - 40zł
Skakanka - nylonowa, niebieska - 30zł
Obręcz - hologramowa, niebieska - 30zł
Wstążka - niebieska - 30zł
Pokrowiec na przybory z logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - 55zł
Poduszka do rozciągania - czarna z gimnastyczką i logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - 25zł

gimnastyka artystyczna - pomiar skakankiPomiar skakanki:

Zawiązana na końcach skakanka powinna, po przydepnięciu stopami rozstawionymi max na szerokość bioder, sięgać do pach dziecka, tj. na zdjęciu. Obowiązujący kolor skakanek, to jednolity niebieski.

gimnastyka artystyczna - pomiar skakankiPomiar obręczy:

Średnica obręczy jest dostosowana do wzrostu dziecka, obręcz powinna sięgać do kości biodrowej, tj. na zdjęciu. Obowiązujący kolor obręczy, to złoty hologram-zaawansowane i niebieski hologram-początkujące.
 
black 10 line