gimnastyka artystyczna Łódź gimnastyka artystyczna Wrocław gimnastyka artystyczna La Passione gimnastyka artystyczna La Passione - Amelia Niedbała gimnastyka artystyczna La Passione - Małgorzata Łuczak
 

Anita Usielska - trener i sędzia gimnastyki artystycznej

Założycielką LA PASSIONE jest dr inż. Anita Usielska, licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i nowoczesne formy gimnastyki oraz instruktorka sportu w dyscyplinach: gimnastyka artystyczna oraz akrobatyka sportowa, posiadająca także przygotowanie pedagogiczne, która z powodzeniem przez lata umiejętnie łączyła sport z edukacją.
W latach 2006-2014 była instruktorką gimnastyki artystycznej w UKS 41 Łódź, w latach 2015-2016 współpracowała z sekcją wyczynowej gimnastyki artystycznej MUKS Widzew Łódź.
Od 2014 roku z pasją oddaje się prywatnemu nauczaniu gimnastyki artystycznej w LA PASSIONE Łódź, a od 2017 roku, również w LA PASSIONE Wrocław. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno prowadząc treningi w klubie sportowym, jak również podczas wyjazdów na obozy oraz zawody sportowe.
A jako była zawodniczka doskonale rozumie potrzebę wzrastania w duchu sportowym, rozwijania w dzieciach pasji, kształtowania siły charakteru, sportowej postawy, wytrwałości oraz umiejętności wyznaczania sobie celu i sumiennego dążenia do niego.
Podczas ośmioletniej przygody z wyczynową gimnastyką artystyczną, wielokrotnie reprezentowała UKS 41 Łódź na zawodach w kraju i zagranicą. W kolejnych latach wykorzystywała zdobyte umiejętności gimnastyczne tańcząc zawodowo w formacji V6, a także trenując wyczynowo w sekcji Aerobiku Sportowego Politechniki Łódzkiej, a podczas studiów doktoranckich w sekcji Uniwersytetu Łódzkiego. Zwieńczeniem kariery było zdobycie w barwach UŁ mistrzostwa Polski w Aerobiku Sportowym w pionie uniwersytetów oraz v-ce mistrzostwa Polski w klasyfikacji generalnej, podczas XXIV Akademickich Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym Wrocław 2007. I od tamtego zwycięstwa dzieli się swoją pasją i doświadczeniem z kolejnym pokoleniem gimnastyczek.
Anita Usielska - licencja sędziego 1 Anita Usielska - licencja sędziego 2 Anita Usielska - licencja instruktora 1 Anita Usielska - licencja instruktora 2 Anita Usielska - swiadectwo pedagoga Anita Usielska - swiadectwo pedagoga Anita Usielska - swiadectwo pedagoga

Sebastian Błaszczyk

Trener klasy II Akrobatyki Sportowej, posiadający 12 letnie doświadczenie, podróżując po Polsce i uczył się od najlepszych. Wiedza podparta wielogodzinnymi treningami oraz doświadczenie w roli trenera, przełożyły się na ogromne zaufanie i szacunek wśród Podopiecznych oraz Rodziców. Jako artysta sceniczny występował na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi m.in w sztuce "Turandot", "Dama Pikowa" , "Lamaila", Teatru Muzycznego w Łodzi w spektaklu "Jusus Chryst Superstar" oraz w Teatrze V6 w roli Artysty Akrobaty w przedstawieniach "Imibala", "Sweet Chic Club" oraz "The Best of Aquarius". Aktualnie szkoli się na wyższe stopnie trenera akrobatyki sportowej i dalej rozwija się w sztuce Aerial Straps.
Anita Usielska - swiadectwo pedagoga

Magdalena Kłosińska

Asystent trenera, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Kulturoznawstwo z wykształcenia i z pasji miłośniczka kultury i sztuki, ale przede wszystkim mama trzech córek, z ogromnym doświadczeniem w czesaniu koków, wiązaniu wszelkich kokardek i naklejaniu plasterków, z zaangażowaniem wspierająca rozwijanie w dzieciach pasji. Miłośniczka tenisa i od niedawna gimnastyki artystycznej. Wspaniały przyjaciel i po prostu dobry człowiek.

Pragnąc zaszczepić w kolejnym pokoleniu miłość do tej pięknej dyscypliny sportu, w zgranym zespole LA PASSIONE zaprasza dziewczynki w wieku 5-12 lat do uczestnictwa w zajęciach z rekreacyjnych gimnastyki artystycznej w Łodzi i we Wrocławiu.
 
black 10 line